Saglikliveguzel.com


2006 yılından bu yana oluşan sektörel deneyimlerini 2010 yılında daha çok kişiye ulaştırmaya karar veren saglikliveguzel.com 2011 yılında faaliyete başladı. İlkeleri; dürüst, insanlığa ve kendine faydalı etik bir ticari oluşum sergilemek. Amaçları; satışına başladıkları saygın markalara yenilerini ekleyerek ulaşabildikleri imkanları sizlere kaliteli hızlı ve ekonomik olarak sunmaktır.

Ürün yelpazelerini belirlerken,güzel olmanın ancak sağlıklı olmakla mümkün olacağının bilinciyle, konusunda uzman kişilerce (doktor, eczacı, diyetisyen, güzellik uzmanı, estetisyen) desteklenen, dünyada ve Türkiye’de en çok talep gören ürünler önceliklerini oluşturuyor.

saglikliveguzel.com‘da Annelere Özel, Bebek ve Sağlık, Cilt ve Yüz bakımı, Bitkisel ve Tedavi destek Ürünleri, Saç Bakımı ve Sağlığı, Ağız ve Diş Sağlığı, Kilo Kontrolü ve Estetik, Vücut Bakımı, Göğüs Bakımı, Cinsel Sağlık, Kişisel Bakım Araçları, Tıbbi Medikal Ürünler, Sağlık Ürünleri, El Ayak Tırnak Bakımı, Güneş Ürünleri, Güneş Gözlüğü & Aksesuar, Kozmetik ve Makyaj Ürünleri, Parfüm ve Deodorant, Sinek ve Haşere İlaçları kategorilerinde ürünler bulunuyor.

Sitedeki ürünlerden bazıları,

www.saglikliveguzel.com

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s