Dr.Hauschka Türkiye


Dr.Hauschka markası doğadan elde edilen bileşenler, seçilmiş etkin bitkiler ve bütünüyle kendisine ait olan bakım konseptinin  yanında; cilt bakımına yaklaşımını ve bu yaklaşım doğrultusunda ürettiği kozmetik ürünlerini şekillendiren bir özfikir içerir;

Cildimiz kendini koruma-yenileme gücüne sahiptir ve cilt bakım ürünleri esasen bu fonksiyonları destekleyecek nitelikte olmalıdır…

Dr.Hauschka Cilt Bakım ürünlerini benzersiz kılan bu fikirdir. Cildimizin doğal işlevleri, güneş ışınları, rüzgar ve diğer etmenler tarafından sekteye uğrayabilir. Dr.Hauschka Cilt Bakım ürünleri ise cildimizi yeniden canlandırıp harekete geçirecek özelliğe sahiptir. Cildimizin sağlıklı işlevselliğini güçlendirir ve dış etmenlere karşı koruma sağlarlar.

Dr.Hauschka, organik ve doğal kozmetik ürünleri için yeni bir standart olan ve yakın gelecekte tüm ürünlerimizin sertifikasını taşıyacağı NaTrue’nun kurucularından biridir.

Kalite

Doğadan Gelen Kalite

Dr. Hauschka Skin Care ürünlerinin ardındaki temel fikir olan “Doğanın Hazinesini Sizler İçin Dönüştürdük” yalnızca WALA’nın sloganı değil aksine kurumsal kültürümüzün mükemmel bir yansımasıdır.

Badem yağı, avakado yağı ve jojoba yağı gibi yüksek kaliteli bitki yağları; balmumu, kandelilla ve gül mumu gibi doğal mumlar. Çoban gülü, latin çiçeği ve papatya gibi cildi besleyen medikal özellikli bitkiler. Lavanta yağı, gül yağı, limon yağı gibi doğal yağ özleri…

İşte bunlar Dr.Hauschka Skin Care ürünlerine benzersiz kalitesini veren bileşenlerden yalnızca birkaçıdır…

Satış Noktaları

Dr.Hauschka ürünlerini GNC e-store mağazasından(www.gnc.com.tr) ve tüm GNC mağazalarından satın alabilirsiniz. GNC estore ve GNC mağazaları Dr. Hauschka ürünlerinin tek yetkili  ve yasal satış noktalarıdır.

Dr.Hauschka Skin Care bir Alman Şirketi olan WALA tarafından geliştirilen ve Almanya’da üretilen yaklaşık 40 yıllık bir kozmetik firmasıdır.

http://www.drhauschka.com.tr

http://www.facebook.com/dr.hauschkaturkiye

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s