Lila Kutu Üyelik


LilaKutu Nedir?
Günümüzde güzellik ürünü satın almak, binlerce ürün arasından kendinize uygun olanı bulabilmek en zor deneyimlerden biri oldu. Yüzlerce fondöten, onlarca cilt kremi, sayısız saç bakım setleri, binbir çeşit ruj ve oje…

Mağazalarda sunulan tester’lar ürünün sizin için uygun, teniniz için doğru olduğunu orada anlamanız için ne kadar yardımcı oluyor? Bugüne kadar mağazada test edip, “sanırım bu tam bana göre” diyerek satın aldığınız kaç ürün var evinizde? Peki ya bugüne kadar satın alıp ancak kullanmadan bir yakınınıza verdiğiniz ürünlere harcadığınız paralar?

Artık LilaKutu var!
Sizler gibi bizde güzellik ürünlerinin önemine inanıyoruz. Ancak bu kafa karışıklığına, ürün kalabalığına dur demek isteyenlerdeniz ve sizler için LilaKutu’yu hazırladık! Araştırmamızı yapıp, en doğru ürünlerden birer deneme-boyu örneği her ay kapınıza yolluyor ve evinizin rahatlığında veya size en uygun zamanda denemenizi istiyoruz. Dilerseniz beğenmediğiniz ürünlerle ilgili görüşlerinizi alıyor bunu üreticilere iletiyoruz. Beğendiyseniz sitemizden en uygun fiyatlara almanızı sağlıyoruz. Her ürün yorumunuz için veya satın almanızda size LilaPuan veriyor, kazandığınız puanlarla hediyeler ya da indirimler sunuyoruz.

LilaKutu’ya üye olmak için tıkla: http://www.lilakutu.com/landing/?ref=9cyv-ioly6-mxr7

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s