luzumsuzisleruzmani hediye çekilişi


luzumsuzisleruzmani bloğunda güzel bir hediye çekilişi düzenliyor. Hediye ise,

LA ROCHE-POSAY EFFACLAR K / YAĞLI CİLTLER İÇİN YENİLEYİCİ BAKIM

Açıklama :

Effaclar-K, komedon ve sivilceli, ince, granül, pürüzlü görünüme sahip olan, akne eğilimli yağlı ciltlerin ihtiyaçlarına cevap verebilmek amacı ile geliştirilmiştir. Effaclar-K, irritasyona yol açmadan, cilt yüzeyinin mikro-peeling etkisi ile düzeltilmesine yardımcı günlük cilt bakımı sağlayan bir sıvıdır. Cildin yumuşatılmasını, cilt konforunun sağlanmasını ve cilt yüzeyinin saflaştırılmasını sağlar.

Yenilik: 

IHA* (Patentli Lipo-Hidroksi-Asit) epidermis ile fevkalade uyum sağlayan, aktif keratolitik moleküldür. Kolay ve homojen olarak cilt korneasında, irritant olmayan, ince ve hedefe yönelik mikro-peeling etkisi sağlar.

Sonuçlar: 

Cilt yüzeyi yumuşatılır, derideki küçük hasarlar azaltılır, gözenekler temizlenir ve sıkîlaştırılır. Cilt daha ince, hafif ve yumuşak bir dokunuşa sahip olur. Cilt yüzeyi ışıltılı ve üniform hale gelir. Effaclar-K, doğal bir yumuşatıcı ve dekonjestan olan La Roche-Posay Termal Suyu ile formüle edilmiştir.

Kullanım Alanları:

Akne eğitimli yağlı ciltlerin yenilenmesinde yardımcıdır. Özellikle dermatoiojik uygulamalar sırasında tamamlayıcı ürün olarak tercih edilebilir.

İçeriği :

Aqua, DI-C12-13 Alkyl Malate, Cyclohexasiloxane, Propylene Glycol, Aluminium Starch Octonylsuccinate. PEG-! 00 Stearate, Glyceryl Stearare. Salicylic Acid. Cecyl Atcohol, PEG-4 Dilaurate. PEG-4 Laurate, Zinc PCA. Sodium Hydroxide, Capryloyl Salicylic Acid, Xanthan Güm, Acrylaces/CIO-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, lodopropynyl Butyl Carbomate, PEG-4. Perfurne

NİVEA PURE & NATURAL TONİK

Yeni Nivea Pure & Natural serisi, güvenilir cilt bakım uzmanlığı ile cildinizle uyum içerisinde çalışan doğal ve etkili içerikleri birleştiriyor. Fas’ta üretilen güzelleştirici etkiye sahip Argan Yağı ve Aloe Vera da dahil olmak üzere içeriklerin %95’i doğaldır.
Nasıl Etki Eder
Organik Aloe Vera ve Argan Yağı içeren yumuşak formüllü bu Tonik cildin doğal dengesini desteklerken, cildi nazikçe temizler ve canlandırır, cilde doğal sağlıklı ışıltısını geri kazandırır.
Kullanım Şekli
Bir parça pamuk yardımıyla yüzünüze, boynunuza ve dekolte bölgenize uygulayın. Göz çevresine sürmekten kaçının. En iyi sonucu almak için Nivea Visage Pure & Natural serisini bir bütün olarak kullanın. Ciltle uyumu dermatolojik olarak onaylanmıştır. Hassas ciltler için uygundur.

Alix Avien Çatlayan Oje Nail Deco-
Nail Deco
Artık klasik oje modası tarihe karışıyor…
Kadınlar eskisinden çok daha cesur ve çok daha sıradışı…
İlk kez Alix Avien tarafından pazara sunulan Nail Deco, klasik ojelerden çok farklı…
Nail Deco oje, herhangi bir ojenin üzerine sürüldüğünde çatlıyor ve ortaya
ebru tarzı bir görünüm çıkıyor. Tek bir Nail Deco rengi ile zemin oje rengini
değiştirerek yüzlerce farklı tarz yaratılabiliyor.
golden rose mat oje-01
flormar neon oje -N015 
esterel eyeliner 204 


flormar eyeliner-ultra gold eyeliner 

Çekilişe katılmak için tıkla

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s