gokyuzukokusu hediye çekilişi


gokyuzukokusu bloğunda güzel bir hediye çekilişi düzenliyor. Hediye ise,

The Body Shop Body Butter: 200ml. Kokusu muhteşem (: Bu kocaman kremin kokusuna dayanamayarak koklamak için jelatinini açtım, sizler için alındı (:
Queen Helene Ballı ve C Vitaminli Maske: Bu maske hem nemdirme hem temizleme işlevine sahip (: Yarısından azı kullanıldı, çok fazla maskem olduğu için çekilişe koyup denemenizi istedim (: Gerçekten cildi rahatlatıp ferahlatıyor.
Vaseline Vücut Losyonu ve Arko Nem Mango ve Mandalinalı El Kremi: Bir krem delisi olarak birkaç çeşit krem koymak istedim (: Mangolu el kremi harika kokuyor (: Sizler için alındı.
Watsons Magic Lipbalm: Çok sevdiğim lipbalmlardan biri olduğunu yazmıştım burada (:  Sizin de denemenizi istedim (:
Flormar Allık: Bunların numaralarına bakmayı unuttum malesef :S Allık çok işlevli, hem iki rengi kullanıp allık olarak, ayrı ayrı da birini daha açık renkli bir allık olarak koyu renkliyi bronzer olarak kullanabilirsiniz.
Color Me Pudra ve Far: Pudra birçok cilt tonuna uyumlu renkte, farların rengini de beğenirsiniz umarım (: Sizler için alındı bunlar da.
Ojelerin sol taraftaki 4 tanesi bana bir çekilişten çıkmıştı, ama ben pek oje kullanmadığım için çekilişe koydum, diğerlerini sizler için aldım (:
Flormar Waterproof Eyeliner: Gayet kalıcı, siyah bir göz kalemi.
Alix Avien Shineplus Ruj: Numarası 1 gördüğünüz üzere, kırmızı renkte. Testerını denediğimde rengine bayılmıştım. Sizler için alındı bu da. Çok cart bir kırmızı değil, http://www.alixavien.com.tr/urun-detay/88/shineplus-ruj.aspx bu linkten rengine bakabilirsiniz (:
The Body Shop Tea Tree Lekeler İçin Solüsyon: Sivilce veya güneş lekelerinin üzerine sürdüğünüzde lekelerinin görünümünü azaltıyor. Sizler için alındı (:
Elidor Düz Saçlar İçin Durulanmayan Bakım Kremi Testerları
Nivea Çilekli Sabun: Duşta kullanmak için ideal. Mis gibi kokuyor (:
Flormar ve Stila Rujlar: Bu rujlar da bana bir çekilişten çıktı. Nude tonlarda rujun bana gitmediğini düşündüğüm için belki isteyen olur diye çekilişe koymak istedim, yoksa boşu boşuna dolap bekleyeceklerdi.

Çekilişe katılmak için tıkla

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s