Sally Hansen Insta-Dri Anti-Chip Top Coat


Sally Hansen ojelerine olan hayranlığım Sally Hansen’in başka bir ürünüyle artarak devam ediyor. Bu sefer tanıtacağım ürün Sally Hansen Insta-Dri Anti-Chip Top Coat diğer bir deyişle Sally Hansen oje kurutucu.

Sally Hansen Insta-Dri Anti-Chip Top Coat ojeyi hızlıca kurutmakla kalmıyor aynı zamanda parlak görünmesini sağlayarak dayanıklılığını artırıyor. Soyulmayı önlemesi de cabası.

Uygulaması ise çok kolay. Ojeyi tırnağımıza sürdükten sonra 2 dk bekliyoruz ardından Sally Hansen Top Coat’u tırnağımıza sürüyoruz. 30 sn bekledikten sonra ojemiz kurumuş oluyor. İnanılmaz ama gerçek.

Özellikle fazla vakti olmayanlar için mükemmel bir ürün. Benim de yakında çalışma hayatına geri döneceğim bu günlerde bu ürünle tanışmam çok güzel bir tesadüf oldu.

Açıkçası fazla vakti olsun olmasın herkes ojelerinin çabuk kurumasını ister. Hem de akşam vakti sürülen ojeler gayet güzel gözükürken sabaha yorgan izleri ile uyanmak çoğumuzun kabusu. Sally Hansen’in bü ürünü sayesinde ojelerde yorgan izlerine son 🙂

Sally Hansen Insta-Dri Anti-Chip Top Coat 13,3 ml olduğundan uzun süre yeteceğini düşünüyorum. Ürünün fiyatı 30 TL ama verilen her kuruşa değer.

Bu ürünü deneme fırsatı veren sevgili Burcu Hanım’a teşekkürlerimi sunuyorum.

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s