Sally Hansen Instant Cuticle Remover


Sally Hansen Instant Cuticle Remover diğer bir deyişle Sally Hansen Tırnak Eti Temizleyici deneyip çok beğendiğim diğer Sally Hansen ürünlerinden biri.  Sally Hansen’in maniküre yardımcı ürünlerinden olan tırnak eti temizleyici tek kelimeyle muhteşem bir ürün.

Kullanımı çok basit. Jel kıvamındaki ürünü tırnak diplerine sürdükten sonra ürün etkisini 15 sn’de göstermeye başlıyor. Tırnak diplerini tırnak eti itici ile ittiriyoruz. Genelde törpünün arka kısmı bu iş için uygun oluyor.

Tek tek bütün tırnak etlerini ittirdikten sonra ellerimizi sabunlu suyla güzelce yıkıyoruz. Ürünü 1 dk’dan fazla tırnakta bekletmemek gerekiyor. Yıkadıktan sonra bir de bakıyoruz ki tırnak etlerinden kurtulmuş tırnaklarımız oje sürmeye hazır.

Daha önce hayatında kuaförde hiç manikür yaptırmamış biri olarak bu ürüne bayıldım. Tırnak etlerinden dolayı ojeler tırnak diplerinde pek güzel gözükmüyordu. Sally Hansen’in Tırnak Eti Temizleyici’si sayesinde hem hızlıca hem de fazla masrafa girmeden manikürlü tırnaklara kavuşmak mümkün.

Ben haftada 1 kere oje sürmeden önce kullanıyorum, zaten haftada 2 kereden fazla kullanılması tavsiye edilmiyor.  Bu ürün bana 6-7 ay belki de 1 yıl kadar yetecek gibi görünüyor. Tabi yazın ayak tırnaklarına da kullanmak gerekecek.

Ürün 29,5 ml ve fiyatı 25 TL. Diğer Sally Hansen ürünleri gibi fiyatını fazlasıyla hak eden bir ürün bu da. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s