ELVEDA YORGUN GÖZLER, MERHABA SEKSİ BAKIŞLAR


Şöyle bir ürün hayal edin; en yoğun günlerinizin ertesi sabahında bile gözlerinize uyguladığınız anda, sadece 15 dakika içerisinde, “mucizevî bir şekilde” sizi 8 saat uyumuş bakışlara kavuşturacak :).

Bilss Triple Oxygen Instant Energizing Eye Mask – Canlandırıcı Oksijen Göz Maskesi, hassas göz çevresine anında enerji ve nem vermekkoyu renkli halka görünümünü ve şişlikleri azaltmak için özel olarak yaratılmıştır. İçeriğindeki 3 özel oksijen formu ve C vitamini sayesinde 15 dakika içerisinde göz çevrenizin daha canlı ve aydınlık görünmesini destekler. Formülünde yer alan yoğunlaştırılmış salatalık özü ve maskenin uygulandığı petlerin yosundan oluşmasısayesinde gözaltı şişliklerini azaltmaya yardımcı olur. İçeriğindeki oksijen molekülleri ve detoks etkili formülü ile günlük hayatın koşturmasından dolayı yorgun düşmüş yüzünüzü anında aydınlatmaya ve canlandırmaya, cildinizdeki yaşlılık belirtileriyle savaşmaya yardımcı olur…

Bliss Spa’nın deneyimi ve ünü ile birleşen, kullandığınıza asla pişman olmayacağınız bu ürün size inanamayacağınız bir enerji verebilir, tek yapmanız gereken denemek!

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s