modagrafya hediye çekilişi


modagrafya bloğunda güzel bir hediye çekilişi düzenliyor. Hediye ise Kiehl’s Clearly Corrective Dark Spot Solution,

Kiehl’s tarafından geçenlerde piyasaya ürülen Clearly Corrective Dark Spot Solution ciltteki koyu leke sorunu için son derece etkili bir çözüm olarak göze çarpıyor. Ürün, tüm cilt tiplerinde 8 haftada %90 oranında başarı sağlıyor.

Bu ürünü diğerlerinden ayıran özellik ne olabilir diye soracak olursanız, Kiehl’s kimyagerleri, ciltteki koyu lekelere karşı kümeleşme karşıtı teknoloji adında yepyeni bir teknoloji geliştirmişler. Bu teknoloji şöyle işliyor: Koyu lekeleri önlemek için fazla üretilmiş melaninler arasındaki bağlar koparılıyor, bunların kümeleşmeleri engelleniyor ve cilt yüzeyine çıkmaları durduruluyor. Bütün bu işlem için Aktive edilmiş C vitamini kullanılıyor. Var olan C vitamini türevlerinin son jenerasyonu olarak bilinen bu vitamin, böylece renk bozukluk yoğunluğunun ve görünümünün azalmasını sağlıyor ve yeni lekelerin oluşmasını engelliyor.

Üründe ayrıca Şakayık Özü de var. Çin’de tedavi amaçlı kullanılan bu geleneksel antioksidan, serbest radikallerin saldırılarına karşı cildi koruma görevi üstleniyor. Dermis ve epidermis katmanlarını nemleyen ve besleyen Beyaz Huş Ağacı Özü de Aktive Edilmiş C Vitaminiyle birlikte üründe kullanıldığında, renk bozukluğunu düzeltmeye yardımcı oluyor.

Ürünün düzenli kullanımı sonucunda, koyu lekelerin sayısında, boyutunda ve yoğunluğunda azalma, cilt tonunda düzelme görülüyor. Cilt aydınlanıyor, ayrıca sivilce lekelerinden de arınıyor. Bu ürün, her yaştan, her etnik gruptan insanın üzerine etkili olacak şekilde düzenlendi.

Çekilişe katılmak için tıkla

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s