Doktorların bir bildiği var…


Northwestern University Medical School Dermatoloji Bölümü Doçent Doktoru Charles Zugerman’a göre ellerimiz sürekli açıkta olduğu için kurumaya ve çatlamaya daha meyilli oluyor. Hassasiyetin yüksek olduğu bu anlarda, bir objeyi yerden alıp kaldırmak kadar basit bir hareket bile acıverici olabiliyor. Önlem alınmadığında daha ciddi problemlere ve hatta iltahaplanmalara kadar varan durumlar söz konusu olabiliyor.

 

“Bu yüzden Blistex Hand Creme gibi yoğun ve etkili bir formül kullanmak sadece  ellerinizin daha iyi görünmesi için değil aynı zamanda genel cilt sağlınızı korumak için de önemlidir.”

 

 

Dudak bakımında dünya devlerinden olan Blistex bu alandaki uzmanlığını yeni el kremiyle ellerinizin bakımına da taşıdı. Özel yoğun formülü sayesinde hem el hem dirsek için etkili nemlendirme sağlayan Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremi, içeriğindeki Gliserin ve doğal Papatya Özü ile kuru ve pul pul olmuş cildi rahatlatarak  hızla yumuşatmayı destekliyor. Az miktarda uygunlandığında dahi etkili sonuç veren yoğun formülü sayesinde rahatlatıcı etkisini saatlerce kaybetmiyor; dirsek ve diz gibi sorunlu bölgelerde de etkili sonuç veriyor.

 

 

 

 

 

 

 

Blistex® Intensive Hand Creme – Yoğun Nemlendirici El ve Dirsek Kremi Fiyatı: 16 TL

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s