I Love…


Geçenlerde yaptığım alışverişte aldığım I Love coconut & cream el kreminin kokusunun ne kadar güzel olduğundan bahsetmiştim. Watsons’da I Love serisinin 4 farklı koku çeşidi vardı. Fakat aslında çok daha fazla çeşidi varmış, keşke hepsi Türkiye’ye gelse de hepsinden deneme imkanımız olsa. Özellikle vanilyalı olanı çok merak ediyorum, hindistancevizliden bile güzel olabilir.

I love… Calypso Dreams

calypso-whatsnew

Bu üründen sınırlı sayıda üretilmiş. İçeriği meyve kokteylinden oluşuyor.

I love… Best of British

bob-new

Bu da sınırlı sayıda İngiltere’ye özel, sanırım sadece strawberries & milkshake’in ambalajı değişik versiyonu.

I love… peaches and cream

peaches-and-cream-whats-new

Bu ürün de sınırlı sayıdaymış, büyük ihtimalle diğerleri gibi kalıcı olur. Şeftali & krem kokusu da oldukça tercih edilen bir koku.

I love… cherry sweetheart

mini-gift-set-wn

Bu daha çok hediyelik olarak düşünülmüş bir ürün. Vişneli içeriğe sahip.

mini-treat-box-wn

Bu set de seyahat boyu ürünlerden oluşuyor.

I love… glitter and gold

Glitter and Gold Gift Set

İçeriğinde portakal olan pırıltılı ürünlerden oluşuyor. Duş jeli, vücut yağı, el kremi, nemlendiricili dudak parlatıcısı ve sabundan oluşan bir set.

I love… shimmer and sparkle

Glitter and Gold Gift Set

Bu tam yenecek bir ürün gibi görünüyor. İçeriği beyaz çikolata ve fındıklı çikolatalı, aynı zamanda parlaklık veriyor. Kesinlikle denemek isteyeceğim bir ürün.

I love… luscious lips

Moisturising Body Lotion

Parlak lipbalmlar. I love’ın bu dudak koruyucuları ise strawberries & milkshake, mango & papaya ve raspberry & blackberry içeriğine sahip.

I love… moisturising body lotion

Moisturising Body Lotion

İşte, görünce keşke hepsi olsa da denesek dediğim Watsons’larda toplam 4 çeşidi bulunan ama aslında 7 çeşitten oluşan duş jeli serisi. Watsons’larda strawberries & milkshake, coconut & cream, mango & papaya ve raspberry & blackberry bulunuyor. Daha önce Gratis’lerde de vardı I love, ve orada da lemons&limes gördüğümü hatırlıyorum.

Vanilla & ice cream ve blueberry & smoothie’yi ise ilk defa görüyorum. Vanilla & ice cream gelirse koşa koşa gidip almayı düşünüyorum 🙂

I love… super soft hand lotion

Super Soft Hand Cream

El kremleri de çeşit olarak duş jelleriyle aynı şekilde. Strawberries & milkshake, lemons&limes, coconut & cream, mango & papaya, vanilla & ice cream, blueberry & smoothie ve raspberry & blackberry.

I love… tropical paradise

valentines

I love’ın yepyeni ürünü coconut, pineapple juice ve fresh grapefruit içeriği ile geliyormuş. Tabi biz henüz var olan ürünlerin bir kısmını göremediğimiz için bunu da diğerleri kadar merak ediyoruz.

I love… juicy watermelon

valentines

Bu da henüz piyasaya çıkmayan karpuzlu seri.

I love… gifts

valentines

Daha çok Sevgilier Günü’nde hediyelik olarak üretilmiş bir set. Çok sevimli görünüyor 🙂 İçerik olarak duş jelleri raspberry & blackberry ve chocolates & oranges’dan oluşuyor. Çikolata ve portakalın biribirine çok yakıştığını düşündüğümden bunun kokusunu da çok merak ediyorum.

Kalpli mumlar strawberries & milkshake ve vanilla & ice cream kokulu. Lip balmlar ise, raspberry & blackberry ve caramel & cream’den oluşuyor.

I love… lots of bubbles collection

bubbles

100 ml’lik boyutlarıyla ister hediye edilebilecek, isterseniz seyahat boyu isterseniz de hepsini denemek için alınabilecek bir set.

I love… candle light collection

candels

Coconut & cream, lemons&limes, mango & papaya, strawberries & milkshake,  raspberry & blackberry ve blueberry & smoothie’den oluşan mum seti.

I love… gorgeously scented candle

bubbles

Bunlar da mumların set şeklinde değil de tek tek satılan versiyonları.

I love… miniature collection

candels

I love’ın mini setleri, seyahat içinya da hediyelik olarak alınabilir. İçinde duş jeli, dudak koruyucu ve krem bulunan setin Coconut & cream, lemons&limes, mango & papaya, strawberries & milkshake,  raspberry & blackberry ve blueberry & smoothie çeşitleri var.

I love… shimmering party lips

gloss-set

Mango & papaya, coconut & cream, raspberry & blackberry ve strawberries & milkshake’den oluşan nemlendiricili dudak parlatıcısı set.

I love… blueberry & smoothie

Bluberry & smoothie içerikli bu seri body butter (vücut yağı), shower smoothie (vücut peelingi), bubble bath (duş jeli) , lip balm (dudak koruyucu, nemlendirici), super soft hand lotion ( el kremi), moisturising body lotion (vücut losyonu) ‘dan oluşuyor. Sanırım en geniş içeriğe sahip seri bu.

I love… face mask

I love yüz maskeleri. Coconut, mango ve strawberry’li çeşitleri var.

I love markası Sevil Parfümeri’de de mevcut hatta Watsons’da olmayan çeşitlerden bazıları orada da var fakat fiyatlar Watsons’a göre çok daha pahalı. Örneğin duş jeli Watsons’da 12 TL iken Sevil’de 17,5 TL. Lip Gloss’lar yanılmıyorsam Watsons’larda 5 TL ikeni Sevil’de 11,5 TL. O yüzden her ne kadar farklı çeşitlerine sahip olsa da Sevil pek tercih edilesi değil.

Umarım Watsons I Love’ın diğer ürünlerini de en kısa zamanda getirir ve hepsini deneyebiliriz 🙂

Advertisements

Yorum bırakın

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s